Jump to Navigation

Sklamanie

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Ako málo ľudí sa najde takých ktorí nemyslia len na seba ale aj na druhých ..

Komentáre

Vieš ty vôbec kolko ľudí to po roku-dvoch ponukania vecí za poštovné na tejto stránke vzdalo???!!!!
Tiež si to zakaždým hovorím, že radšej šmarím veci do koša,ked mám komunikovať do nekonečna, alebo odpoviem a dotyčná sa ani neozve, že dakujem neprosím. Napíše pod inzerát otazku-je to aktuálne?, ja jej odpíšem, že áno a od vtedy ani bú ani mú. Alebo to možno dúfa pošlem zadarmo. Nie každá z nás môže poštovné platiť z vlastnej penaženky. Aj ked občas aj to urobím.
Dalšia vec je neprebratie dobierky-ved si prečítaj čiernu listinu???!!!
Je tam mien ojojój....Z celej republiky....
Po skúsenostiach radšej pošlem babenke s ktorou mám iba dobré skúsenosti, ako na novú adresu, čo je na škodu síce, ale život nás naučil.....

Veru veľa ľudí myslí na druhých, pošle im oblečenie alebo iné veci a ten druhý ani nepoďakuje... raz som sa dohodla s jednou mamičkou, že jej za poštovné pošlem kolieskové korčule po mojej dcére. Trepala som ten veľký balík aby ho mala čo najskôr pešo pár kilometrov na poštu, ktorú mám cestou do práce a tešila som sa, že niekomu urobím radosť. Pani sa neozvala, ani nepoďakovala a poštovné poslala až po mojich troch urgenciách ale bez slova.
Takže takto sa niekedy správajú tí druhí, ktorí by radi prijímali pomoc, ale častokrát nevedia, čo je obyčajná ľudská slušnosť.
A tu to chodí tak, že pošle ten, kto má možnosť poslať. Poslanie vecí sa nedá nijako vynucovať a nie vždy sa nájde práve to, čo dotyčná žiada.

Áno ja viem ale ja si myslím , že každý nieje taký ako ste napísala vy .. Niekto by ból vďačný za každú pomoc , za čokoľvek čo by mu niekto poslal za úplne všetko aj za tie najmenšie maličkosti . To čo ste vy napísala je tiež pravda ale pravda je aj tu čo píšem ja .. :))Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting