Jump to Navigation

profily

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Ahojte, čo by ste povedali na to, keby sa dali na tejto stránke vytvoriť profily? Bolo by jednoduchšie zistiť informácie o ľuďoch, ktorým chcete pomôcť. Mohli by tam napísať napríklad, koľko majú detí, aké sú staré, adresa a v akej sú situácií, prípadne aj fotky. Mne by sa to páčilo. Keď totiž chcem niekomu pomôcť, tak by som rada o ňom niečo vedela. Aspoň by sa dalo ľahšie zistiť, ak niekto chce túto stránku zneužiť.
Mohli by sa dať pridať aj hodnotenia. Len to je všetko na tvorcoch stránky, ja len, že by to nebol zlý nápad.Nike Kevin Durant

Komentáre

Aj informácie sa dajú vymyslieť.Ja žiadam o pomoc formou
http://pokec.azet.sk/Lesanka1998/fotoal … d28e74f782
Je tam moja rodina.Stránka nie je založená narýchlo.
Spacirka.Nápad je to dobrý.Lenže never tomu,že bude chcieť niekto vyliezť z anonymity.
A pomoc nájde skôr podvodník.Vie plakať a hrať na city.

Ja viem, je ťažké to rozpoznať, no dúfam, že takých tu veľa nie je. Ale hlavne by to zrýchlilo komunikáciu. Lebo myslím, že ak niekto nemá peniaze, tak sa ani veľmi často nedostane k netu a tak je ťažké pomôcť mu, ak nevieme ani adresu.

je to dobry napad ale presne jak hovorite..aj tie profili sa daju krasne vypracovat tak ze ani nebudeme vedet co a ako...zalozia si to na inu adresu,adresu nejakych znamych a vypisu si profil taky ze do placu tu bude kazdej..a nakonec aj tak budu zit mozno lepsie jak sam clovek ktory tie vecicky posiela...

Aj mne by sa to páčilo - nejde ani tak o dôveryhodnosť, skôr o lepšie zorientovanie sa, koľko má daná osoba detí, čo vlastne potrebuje, z akého mesta/dediny je - nemuselo by sa zložito vyhľadávať a ušetrilo by to čas obom stranám.

no je to určite výborný nápad

spacirka aj keď je niekto v tiesni, dá sa internet využiť aj cez mobil. Napr. O2 ho ponúka za 6 E mesačne a to je vážne prijateľná cena aj pre ľudí v tiesni. A napísať do profilu sa tiež dá hocičo, ak chce niekto klamať aby túto stránku zneužil tak mu ani profil nezabráni. A k hodnoteniu: Je tu blog Listina spoľahlivých. Ako aj Čierna listina. Len škoda, že po pridaní príspevku sa nepresunie na prvú stranu. Takto "zapadá prachom" a nikto si na to už nespomenie.

super nápad, tiež by sa mi to páčilo...

Lenže aj do profilu sa dá napísať všeličo.Kto chce podvádzať,podvedie aj v tom.Ale inak super.

Je to super nápad, ale nerealizovateľný, ja som písala adminovi ohľadom čiernej listiny, a neozval sa mi vôbec. Ale v podstate správca tejto stránky, chce pomôcť ľuďom a už to nechá na nás aby sme si vybrali komu pomôcť. Ono by stačilo, keby pri každom nicku bola kolonka s hodnotením a každý by tam napísal svoju skúsenosť s danou osobou. Tak je to na väčšine stránok, kde sa veci predávajú, a je to super vec.



Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting