Jump to Navigation

Podakovanie pani Janke Žákovej

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Touto cestou by som velmi chcela poďakovať pani Janke Žákovej, ktora mi poslala veci bez naroku na poštovne alebo čokolvek ine.Bez zbytočného súdenia človeka, vypytovania sa poslala expresne baliček začo jej velmi pekne dakujem.Nike

Komentáre

Ja ďakujem.. rado sa stalo, aj nabudúce:-) Jana

Ak možem aj ja sa pripájam a Janke velmi rada podakujem aj touto cestou. Je to úžasná maminka s velkým dobrým srdcom. Jani dakujem za všetko. A pozdravujem Hanku.

Maťkaaa... Ty si zlato:-) a ja teliatko, ja som na teba úplne zabudla s tými čižmičkami:-( to je tak, keď sa mi niekto nepripomenie, s Hankou sú teraz problémy, tak zabúdam na kopec vecí:-( dúfam, že sa podarí ešte dnes poslať, pozdravujem celú rodinku:-)

aj my sa pripajame:-)))dakujeme Janke za pomoc...a nie jednu:-)Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting