Jump to Navigation

Info pre užívateľku maminkamama

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Už 14.11. som k vášmu inzerátu napísala komentár, že máte k účtu priradenú nefunkčnú mailovú adresu. Maily sa vrátia nedoručené.

Prešiel viac ako mesiac a vy máte stále mailovú adresu nezmenenú. Váš dnešný inzerát som vám preto vymazala, lebo sa vám nedá poslať mail a ak cez kontaktný formulár pošlete niekomu mail vy, nedá sa naň odpovedať.

Zmeňte si mailovú adresu vo vašich nastaveniach. Návod máte na titulnej strane v článku Podrobný návod pre užívateľov podajdalej.sk.

Alebo kliknite na KONTAKT na modrej lište vpravo, pošlite mi mail s vašou novou mailovou adresou a ja vám to upravím.

Obrázok: 


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting