Jump to Navigation

Darujem krásne ľanové tmavomodré dlhé šaty s krajkou na útlu postavu pre milovníčku folklóru

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Darujem krásne ľanové tmavomodré dlhé šaty s krátkymi rukávmi. Sú po zem, s bielou krajkou, vhodné pre útlu ženu alebo slečnu, vzadu sa dajú zviazať, krásne tvarujú postavu. Sú vyrobené na Slovensku zo 100 percentného ľanu, nenosené.

Rada by som ich darovala niekomu, kto má rád folklór a váži si ručnú domácu tvorbu. Poprosím kontaktovať len vážne záujemkyne.

Darujem - ponúkam:

Komentáre

Písala som správu

Dobrý deň chcem sa spýtať či je to ešte aktuálne ďakujem

dobrý deň, ak je to ešte aktuálne rada by som sa ich ujala. Folklór mám rada od malička, spievam a tancovala som. Veľmi by ma potešili, ďakujemNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting