Jump to Navigation

Dámske oblečenie XS/S

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Ahojte, vytriedila som veľkú tašku dámskeho oblečenia vo veľkosti XS a S, ktoré by som chcela darovať niekomu kto to naozaj potrebuje.Sú tam jarné, letné ale aj zimné kúsky, vrátane dievčenskej zimnej bundy (vhodná aj ako damska). Vytriedila som pár nohavíc, sukňu, tričká a svetre. Oblečenie je v dobrom stave, len mi už dlhšie stojí v skrini :) Budem rada ak sa dostane do dobrých rúk a ešte ho niekto vynosí.
Kontaktovať má môžete na mail.

Darujem - ponúkam:

Komentáre

poslal som vam meil

Dobry den mala by som záujem ďakujem

Pekný deň Vám prajem.

Prosím Vás je to ešte aktuálna ponuka ?

Vopred ďakujem za odpoveď.

Nessy3

Dobry den prosím velmi pekne o oblečenie nakolko nam vsetko uhorelo prosím ak mozte pomozte
dakujem

Dobrý deň.Mate ešte tieto vecie?ak áno, prosm napíšte mi.dakujem!

Dobrý deň mám záujemNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting