Jump to Navigation

Viacnásobná registrácia

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

V posledných pár dňoch som zase niektorým užívateľom blokovala ich viacnásobné účty.

Znovu upozorňujem, že na podajdalej.sk je prísne zakázané registrovať sa viackrát. Súčasné používanie viacerých účtov je uvádzanie do omylu iných užívateľov webstránky a krátkodobo môže viesť k získaniu viacerých balíkov, ale nakoniec vedie k zákazu prístupu na webstránku.

V prípade, že máte nejaký problém so svojim účtom (nedarí sa vám prihlásiť, alebo sa neviete dostať do mailovej schránky, ktorú máte priradenú k účtu, alebo ste zabudli prihlasovacie meno... atď.), kliknite na kontakt na lište hore a pošlite mi mail. Môžete tak spraviť aj bez prihlásenia.
Nezakladajte si druhý účet.

Všetky pravidlá webstránky sú v článkoch na titulnej strane:
Podrobný návod pre užívateľov podajdalej.sk
Etický kódex požívateľaNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting