Jump to Navigation

Drobnosti pre slobodnú mamičku

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Ahojte mamičky
Chcem vas poprosiť o pomoc som slobodná matka 3 deťom 4 čakám osud sa so mnou nemaznal a zostala som sama na všetko bývam v malom byte v podnájme, nemôžem si dovoliť vôbec nic skôr kúpim za všetko deťom ako sebe preto vas chcem poprosiť o pomoc z oblečením dámske xs, s poprípade nejaké topánky alwbo papučky veľkosť 36,37 alebo detské novorodenecke, chlapčenské veľkosti 92,74,80 pomôže nam čokoľvek budeme nesmierne vďačný za každú maličkosť ak by niekto dačo mal prosím ozvite sa mi a čísle 0902273190 ďakujem

Komentáre

Zdravim. Mám niekolko riflí velkost S, ale je to na vyšiu postavu, aspoň 170cm. Mali by ste záujem ? Našlo by sa aj iné oblečenie.

Pekný deň píšem vam email

mozem poslat nejake xs, co konkretne potrebujete?

Nejaké legíny tričká, ponožky ak by sa našli alebo svetre napisem vam správu ďakujem

Zdravím Vás,

môžem Vám podarovať nejaké oblečenie pre Vás aj pre chlapca. Ozvite sa.

Eva
0905 876 040

Dobrý deň,
mam nejaké oblečenie s-kové dámske, biela zimná bundička,jesenná bunda, svetríky, mikiny, menčestráky, tričká. Ak by ste mali zaujem, pošlite mi správu.
Pekný deň:)Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting