Jump to Navigation

Možno je táto poznámka užitočná pre viacerých

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Všetkých Vás zdravím,

som na tomto webe po prvý raz a teší ma, že niečo také existuje.Prešla som cca 17 stránok siahajúcich asi až 5 mesiacov dozadu. Zistila som, že na mnohé inzeráty s ponukou podarovania hračiek, plyšákov, bábik atď, nikto vtedy v lete nezareagoval. Pritom sú práve tieto veci zhruba za posledný mesiac žiadané. Preto si myslím, že nestačí len pridať inzerát, ale treba sa "pohrabať" aj niekoľko stránok dozadu. Ten, kto dávnejšie niečo ponúkal a nenašiel sa záujemca, možno veci stále má, len už nevyvíja aktivitu. Ak ho oslovíte, možno nastane šťastná zhoda medzi dopytom a ponukou.

Uvažovala som nad tým, že ľudia sociálne odkázaní nemajú prístup k internetu a tak promptná komunikácia je komplikovaná. Telefonický kontakt uvedený v databáze by komunikáciu pri použití prezývok zjednodušil, pretože napokon si tak či tak, ak sa inzerenti dohodnú, vymenia osobné údaje.

Veša šťastia pri dávaní ďalej!Nike Zoom Vomero 13Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting