Jump to Navigation

Dievčenské oblečenie

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Darujem dievčenské oblečenie vel. 122 + 128 (tričká s dlhým rukávom, nohavice, plavky). Preferujem osobný odber v Brezne.

Darujem - ponúkam:

Komentáre

Dobrý deň mám zaujem viete prosím, poslať a dobierku ?

Posielanie na dobierku neodporúčame. http://podajdalej.sk/node/35614

A to už prečo ?

Pretože zásielka na dobierku znamená, že adresát zaplatí pri preberaní balíka (na pošte, alebo poštárovi, alebo kuriérovi) cenu poštovného A dobierky, teda tento spôsob doručenia je najdrahší.
Pošta potom doručí platbu odosielateľovi balíka. Odosielateľovi sa tak vrátia peniaze za dobierku v priebehu zhruba dvoch týždňov. Alebo vôbec. Ak si totiž adresát balík nevyzdvihne (čo sa stáva až príliš často), odosielateľovi vrátia balík a zaplatí ešte ešte aj za to vrátenie.

Ak chce darca uhradiť poštovné, odporúčame, aby si dal peniaze poslať dopredu.
Viac je rozpísané v článku Poštovné a balné.



Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting