Jump to Navigation

damske oblecenie 158-164 alebo xs, s

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

som slobodna mamicka pomohli by mi nejake veci dakujem

Komentáre

Dobrý deň, máte ešte záujem o ošatenie. Dcéra by niečo mala k dispozícii veľ. 36 alebo XS/S. Má aj kabelky ak by ste chceli. Pošlite mi prosím Vašu adresu na mail.

Dobrý deň, našla by som nejaké veci S,XS, pošlite i prosím adresu na mail.
ĎAkujem

Dobrý deň, ak máte ešte záujem o nejaké veci (rifle, svetre, blúzka, šál, šatka, tielka), napíšte mi Vašu adresu na mail.

Dobrý deň, ak máte ešte záujem o nejaké veci: tricka, pulovre, bundy... napíšte mi Vašu adresu na mail.Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting