Jump to Navigation

damske oblecenie XL

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobry den.Daruje prosim niekto zachovale damske oblecenie XL vhodne do prace vratane zimnej parkovej bundy?Velmi pekne dakujem.

Komentáre

Dobrý deň, mala by som nejaké oblečenie v tejto veľkosti, rifle, svetre, jedna hrubšia vesta, prechodná bunda, je tam aj nohavicový kostým čierny, nenosený... Zimnú bundu bohužiaľ nemám. Je to cca 10 kg oblečenia. Prosím vedeli by ste si zaplatiť poštovné? cca 7-8 €. Ak áno, pošlite mi adresu aj telefónne číslo, aby vás vedel poštový kuriér kontaktovať.

Dobry den.Prosim,bolo by mozne foto veci?Dakujem.Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting