Jump to Navigation

staré čísla časopisu KAMARÁT

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Prosím vás, nemá niekto staré čísla časopisu KAMARÁT. Dcéra si včera kúpila decemb. číslo a zaujal ju. A ja som rada, že aspoň niečo číta :-)
Poštovné si uhradím, ďakujemAir Force High

Kto daruje?:
Lokalita:

Komentáre

Dobrý deň. Časopis Kamarát nemám, ale vám môžem ponúknuť pre dcéru veľmi zachovalé časopisy Bravo Girl. Je to dievčenský časopis o móde,účesoch, maľovaní, zdravom život. štýle,spevákoch,chlapcoch, poradňa...atď. Je to český časopis, 41 kusov, takmer kompletné ročníky 2000-2004. Témy sú stále aktuálne.
Som z Nitry, len osobný odber.

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem, za odpísanie. Žial nie som z NR ale okresu Levice :-(, ani nikoho nemám v NR. Pokiaľ by ste si to rozmyslela a vedela nám ich poslať poštou, tak máme záujem (poštovné uhradím priamo na účet)
ĎakujemeNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting