Jump to Navigation

pre najmenších

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Futbalovú loptu a kopačky

Dobrý deň nenájde sa u niekoho futbalová lopta a kopavky velkosť 31 pre syna moc by sa potešil.
Vopred ďakujeme.

Kto daruje?:
Lokalita:

Novorodenecke oblečenie

Dobrý večer...vo februári sa mi narodí dieťatko ma niekto darovať oblečenie a potreby pre novorodenca? Dakujeme

Umelé/pokračovacie mlieko, kaše a plienky č. 4 - 5

Dobrý deň, radi sa ujmeme pre niekoho zvyšného kojeneckého mlieka od narodenia po č. 5-6. Môže byť aj po dátume spotreby a otvorené, takéto sa využije prípadne na pečenie. Môžu byť aj rôzne instantné kaše od rôzneho veku. A iné maškrty. Prípadne jednorazové plienky č. 4 (od 9 kg), 4+, 5. Ďakujem za prečítanie.

Kto daruje?:

Športový kočík alebo na uspavane

Dobrý deň chcela by som sa spiat či bi niekto nemal podarovať športový kočík.alebo na uspavane Pre jednu pani je sama z jednim dieťaťom a hľadá si kočík pre malého veľmi bi sa jej zišiel ďakujem vám

Kto daruje?:

Odúčacie nohavičky a plienky č. 4, 4+, 5, 5+

Dobrý deň prajem. Mal by niekto, prosím, nazvyš odúčacie látkové alebo aj jednorazové gaťky pre dieťa na odnaučenie od plienok? Akurát sa učíme na nočník a veľmi by pomohli také nohavičky, aspoň 5 kusov. Od hmotnosti 9 kg. Prípadne sa zídu aj jednorazové plienky od č. 4 vyššie. Vďaka aj za prečítanie.

Kto daruje?:

norodenecke oblečenie pre dievčatko

Prosím ľudí o pomoc kto nám podaruje norodenecke oblečenie pre dievčatko za každú pomoc budem veľmi vďačná prosím pomôžte

Kto daruje?:
Lokalita:

Jednorazové plienky, nohavičky č. 4 (od 9 kg), 5, detská kozmetika

Dobrý deň, poprosím, kto by mal nazvyš väčšie množstvo plienok (aby sa oplatilo za najlacnejšie poštovné). Ide o č. 4 od 9 kg, alebo aj č. 4 +, 5, najlepšie z tých najlacnejších Lupilu, ale môžu byť všetky značky (odskúšané). Resp. jednorazové alebo aj látkové plienkové nohavičky. Prípadne kto by mal nazvyš aj akúkoľvek detskú kozmetiku, drogériu, hoci aj po dátumu spotreby (telové mliečka, vlhčené obrúsky, šampóny, a pod.). Vďaka za prečítanie. Pekný deň všetkým :).

Kto daruje?:

Kočiar pre novorodenca

Prosim pekne kto bi vedel pomôcť slobodnej mamičke s kočiarom a oblečenim pre dievčatko.Ma sa narodit začiatkom decembra ak bi niekto chcel pomôcť prosim ozvite sa .

Kto daruje?:

Oblečenie pre chlapca 92 veľ

Oblečenie pre chlapca veľkost 92

Kto daruje?:

Kočiar a oblečenie pre novorodenca

Prosim pekne kto bi vedel pomôcť slobodnej mamičke s kočiarom a oblečenim pre dievčatko.Ma sa narodit začiatkom decembra ak bi niekto chcel pomôcť prosim ozvite sa .

Kto daruje?:

Stránky

Subscribe to RSS - pre najmenších


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting