Jump to Navigation

ostatné

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Pracovné zošity, detské časopisy

Dobrý deň prajem!
Prosím Vás pekne nemáte niekto doma nepotrebné detské časopisy alebo pracovné zošity, dcérka sa veľmi rada učí, kreslí, píše...ani to nestačí jej čo dostane v škole na domácu úlohu :)
Za náklady na poštovné...bola by som veľmi vďačná!
Vopred ďakujem aj za prečítanie

Lokalita:

Dámske hygienické potreby, kozmetika, drogéria

Zdravím všetkých... Rada by som sa informovala, či sa u nejakej žienky nenájdu nazvyš menštruačné tampóny, vložky, vlhčené utierky či vlhčený toaletný papier, jednoducho hygienické potreby pre ženy :). Pokojne po dátume spotreby, rozličné značky a pod. Prípadne kozmetika ako voňavky, sprchové gély a pod. Ďakujem krásne aj za prečítanie.

Kto daruje?:

Harry Potter z Lidlu

Dobrý deň prajem, komu by sa podarilo "ukoristiť" nejaké veci z ponuky Harry Potter v Lidli, potešíme sa všetkému, od kúzelných skladacích postavičiek a zberateľského albumu cez hrnčeky po oblečenie (od 90 po 140) a iné veci. Ďakujem aj za prečítanie.

Kto daruje?:

Lidl-hlasovacie kartičky, kódy

Dobrý deň prajem,
Prosím vás pekne ak by ste mali doma kódy z lidla -
Potrebujeme pomoc vyhrať Lidl čistinku...
Prosím vás láskavo, ak Vaše mesto to nepotrebuje, nevyhodte kartičku, pošlite nám ich odfotené kódy... pomôžte nám...
ďakujeme!

Kto daruje?:
Lokalita:

Doplnky výživy, čaje pre seniorov

Dobrý deň prajem. Keďže sa blíži chladné počasie, už je prakticky tu, pre 3 seniorov zháňame rozličné vitamínové aj iné výživové doplnky. Ideálne s prídavkom vitamínu C, D, E..., magnézia, zinku, selénu... Taktiež špeciálne pre problémy so zdravím: na prostatu, vysoký krvný tlak, zvýšený cholesterol, mierne problémy s pečeňou (pestrec mariánsky, ostropestrec...). Veľká vďaka aj za prečítanie a prípadný záujem o darovanie.

Kto daruje?:

Detská, dámska, pánska kozmetika, drogéria

Pozdravujem... Rada by som sa spýtala, či by sa u niekoho nenašiel zvyšný drogistický tovar alebo kozmetické výrobky, pokojne používané aj po záruke.

Kto daruje?:

Darček k narodeninám pre seniorku/dôchodkyňu

Dobrý deň všetkým dobrým a zlatým dušičkám, ktoré by rady pomohli. Pre seniorku aktuálne hľadáme - prioritne - nejaký praktický darček k narodeninám (v lete). Zíde sa všetko to, čo mám uvedené v dopyte "Potreby pre seniorov", kto by mal záujem, nech si prečíta. Ďakujem pekne.

Kto daruje?:

Potreby do škôlky, iné

Dobrý deň, radi sa ujmeme vecí potrebných do škôlky pre 2 škôlkarov, ako sú hygienické potreby (tekuté mydlo, vlhčené obrúsky, papierové vreckovky, trhané papierové vreckovky, servítky, toaletný papier a pod.). Takisto uvítame na doma: kresliace pomôcky (kriedy na vonku, farbičky, fixky, farebné perá, pastelky, vodové či temperové farby, omaľovánky, zošity, papiere...). Aj rozličné knihy či hračky. Prípadne plienky č. 4 alebo 5. Vďaka všetkým aj za prečítaníe a príjemný deň.

Kto daruje?:

Zošit perá

Dobrý deň , pekne prosím o pomoc pre môjho brata ktorý nastupuje do školy žiaľ s finančných dôvodov mu nemôžeme zabezpečit veci do školy
Každá drobnosť pomôže vopred ďakujem všetkým

Kto daruje?:

Cestovné kufre

Dobrý deň prajem. Našli by sa, prosím, u niekoho zvyšné zachovalé cestovné kufre? Vhodné by boli aspoň 2 kusy: väčši a menší, aby sa prípadne do seba zmestili kvôli skladnosti, keď sa nepoužívajú. Neprekážajú známky používania, no bolo by fajn, aby boli funkčné. Iba z Košíc, nakoľko zaslanie poštou by bolo pridrahé a aj náročné na balenie. Veľká vďaka prípadným záujemcom o darovanie a všetkým pekný deň.

Kto daruje?:

Stránky

Subscribe to RSS - ostatné


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting