Jump to Navigation

ostatné

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Potreby pre seniorov, aj na narodeniny

Dobrý deň všetkým, celoročne zháňame pre seniorov rôzne potrebné veci, ktoré im uľahčia/spríjemnia život, pomôžu im, či potešia sa vďaka nim. Aktuálne dvaja dosiahnu okrúhly vek - narodeniny. Poprosím o akékoľvek z nasledujúcich vecí aktuálne na narodeniny. Ide o 2 ženy a jedného muža.

Kto daruje?:

Detská, dámska, pánska kozmetika, drogéria

Pozdravujem... Rada by som sa spýtala, či by sa u niekoho nenašiel zvyšný drogistický tovar alebo kozmetické výrobky, pokojne používané aj po záruke.

Kto daruje?:

Doplnky výživy, čaje, káva pre seniorov

Dobrý deň prajem. Pre 3 seniorov zháňame rozličné vitamínové aj iné výživové doplnky. Ideálne s prídavkom vitamínu C, D, E..., magnézia, zinku, selénu... Taktiež špeciálne pre problémy so zdravím: na pamäť (gingko biloba a pod.), na prostatu, vysoký krvný tlak, zvýšený cholesterol, mierne problémy s pečeňou (pestrec mariánsky, ostropestrec...). Poteší aj akákoľvek káva, kapučíno a pod. Veľká vďaka aj za prečítanie a prípadný záujem o darovanie.

Kto daruje?:

Životné jubileum - seniori

Dobrý deň prajem. Blíži sa sviatok (budúci mesiac), okrúhle výročie dožitia seniora a seniorky. Predbežne, pre pani seniorku, kto by mal nazvyš, ale iba v Košiciach, pohodlné hojdacie kreslo, pokojne používané, ale zachovalé, aby ho netrebalo sanovať, opravovať a pod. Dovoz by sme skúsili zabezpečiť. Pre pána seniora typ mobilného telefónu, ktorý podporuje príjímanie MMS správ (úplne jedno, či iPhone alebo Android).

Kto daruje?:

Hygienické a iné potreby do škôlky, iné

Dobrý deň, radi sa ujmeme vecí potrebných do škôlky pre 2 škôlkarov, ako sú hygienické potreby (tekuté mydlo, vlhčené obrúsky, papierové vreckovky, trhané papierové vreckovky, servítky, toaletný papier a pod.). Takisto uvítame na doma: kresliace pomôcky (kriedy na vonku, farbičky, fixky, farebné perá, pastelky, vodové či temperové farby, omaľovánky, zošity, papiere...). Aj rozličné knihy či hračky. Prípadne plienky 5. Vďaka všetkým aj za prečítaníe a príjemný deň.

Kto daruje?:

Drogéria

Prajem pekný večer.Chcem vás veľmi pekne poprosiť o podarovanie nevyužitej drogérii ako je prach na prianie,savo,jar.Ak by sa u vás niečo našlo veľmi by nám to pomohlo.Zijeme z 300€na mesiac keď poplatim nájomné ledva mi ostane na desiaty pre detí.Za každú pomoc vám budem veľmi vďačná.

Kto daruje?:

Staré detské stolové zrkadlo so zásuvkou

Dopytujem sa po podobnom zrkadle ako na fotke, nemusí byť v rovnakej farbe a ani v 100-percentom stave. Za prípadnú ponuku ďakujem.

Obrázok: 
Kto daruje?:

Školská taška

Dobrý deň. Chcem vás pekne poprosiť ak máte niekto podarovat školskú tašku pre dcérku ktorá chodí do 6 ročník.Naš rodinný príjem je veľmi málo a okrem dcérky mám ešte syna ktorý je ZŤP.vopred vám ďakujem!

Kto daruje?:

Náramok

Dobrý večer, chcela by som Vás poprosiť, nemal by niekto navyše nejaký pekný náramok, ktorý mu len stojí niekde nevyužitý? Ak áno, mohli by ste ho darovať a urobiť mi veľkú radosť? Ďakujem veľmi pekne aj za prečítanie.

Kto daruje?:

Pouzivany parfem,vonavku

Prosim ak by mal niekto nejake používané parfemy(kludne aj polka minutá)a uz mu len stoja a nepouživa ich(damske aj panske),pekne poprosim pre mojich mojich klientov v ustave o kt.sa staram a ktorí sa im velmi potešia,ked budú pekne voňať.Budem velmi vdacná.

Kto daruje?:
Lokalita:

Stránky

Subscribe to RSS - ostatné


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting