Jump to Navigation

nábytok

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Nábytok vianočný stromcek

Dobrý večer mohla by som pekne poprosiť či by sa u niekoho nenašla nieaka komoda alebo vianočný stromček či prípadne 4 stoličky.Pripadne nieake záclony alebo deky práve sme sa nasťahovali a nemáme na zviš peniažky. Ďakujem veľmi pekne.

Kto daruje?:

Životné jubileum - seniori

Dobrý deň prajem. Blíži sa sviatok, okrúhle výročie dožitia seniora a seniorky. Predbežne, pre pani seniorku, kto by mal nazvyš, ale iba v Košiciach, pohodlné hojdacie kreslo, pokojne používané, ale zachovalé, aby ho netrebalo sanovať, opravovať a pod. Dovoz by sme skúsili zabezpečiť. Pre pána seniora typ mobilného telefónu, ktorý podporuje príjímanie MMS správ.
Prípadne po 1 kresle pre oboch. Samozrejme, potešia aj maličkosti, viď. inzerát "Potreby pre seniorov". Zatiaľ toľko, v prípade aktualizácie doplním. Vďaka všetkým potenciálnym aj reálnym darcom aj za prečítanie.

Čokoľvek do domácnosti

Dobrý deň.Velmi pekne prosim-ma niekto čokoľvek užitočné do domácnosti? Nemáme tam žiadne skrine,tak niečo ako náhradu,aby sa veci neprasili;poličky;úložné boxy/vrecia;potnik;atď...Veľká vďaka.TERCHOVA

Kto daruje?:

Šatníková skriňa

Šatníková skriňa

Kto daruje?:

Poličky regal

Kto by mal podarovat poličky regal može biť aj rohové

Kto daruje?:

Nabytok

Dobrý deň , nemal by niekto na darovanie nábytok prosím vás
Vopred ďakujem

Kto daruje?:

Poličky

Prosím Vás mal by niekto na podarovanie poličky?vopred ďakujem L

Kto daruje?:

dvere vonkajšie š. 80 p

prosí m ak má niekto staršie dvere 80 p vonkajšie, potrebovali by sme vymeniť sme zo Žiliny

Kto daruje?:

Detskú posteľ

Pekny vecer, chcela by som sa opýtať, či sa u niekoho nenachádza nepotrebna detska posteľ (160cm x 70cm = matrac) , radi jej poskytneme nový domov a malého spachtosa do nej :)

Kto daruje?:

Nábytok

Dobrý deň idem k Vám k prosbou moja kamarátka si kupila domček..ma 3 male deti .potrebovali by nejaký nábytok či už poslale alebo linku ak by niekto nepotreboval ...je to okres Revúca...len je v tom problém ze kamarátka nema odvoz ale pocula som ze sa to dá aj poslat kurierok ale co prevaza nábytky Dakujem vam velmi krasne dúfam ze sa nejaký dobrý ľudia nájdu Dakujem

Kto daruje?:

Stránky

Subscribe to RSS - nábytok


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting