Jump to Navigation

knihy a časopisy

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Knihy pre krizove centrum

Dobry den, momentalne zhaname pre krizove centrum knizky. Detske aj pre dospelych. V ramci bratislavy a blizkeho okolia ich vieme aj vyzdvihnut. Dakujeme.

Kto daruje?:

Detské knihy, prípadne hračky a oblečenie

Dobrý deň všetkým. Radi sa ujmeme pre niekoho už zbytočných kníh pre deti (na rôzny vek), taktiež hračiek, či oblečenia, hlavne tepláky číslo cca 100 (vhodné do škôlky). Najlepšie väčšie balík, aby sa oplatilo poslať poštovné. Ďakujem všetkým za prečítanie, príjemný deň.

Potreby do škôlky

Dobrý deň, radi sa ujmeme veci potrebných do škôlky, ako sú hygienické potreby (tekuté mydlo, vlhčené obrúsky, papierové vreckovky a pod.), kresliace pomôcky (farbičky, fixky, pastelky, vodové či temperové farby, omaľovánky, zošity, papiere...). Aj rozličné knihy či hračky. Prípadne plienky č. 4 alebo 5. Poštovné na účet uhradíme.

Pomôcky do školy

Dobrý deň prajem chcela by som poprosiť o pomoc s pomôckami do školy pre deti zošity perá ceruzky víkresy. Bola by som veľmi vďačná mám doma tri deti čo idú do školy ďakujem.

Dvojjazycne Ang-Slov knihy

Dobry den
rada by som poprosila o nejaku dvojjazycnu knihu anglicko-slovensku, kde na jednej strane je pribeh (text) v anglictine a na naprotivnej je pribeh v slovencine. Zaner nie je dolezity, kludne aj detske rozpravky.
Dakujem vopred.

Kto daruje?:

Detské knihy, pastelky,lego

Dobrý večer...idem poprosít pre deti detské knižky pripadne staré ucebnice alebo pracovne zošity,nepotrebne lego alebo zvyšky pasteliek... ďakujem pekne za ochotu

Knizky

Daruje prosim niekto od 5-6rokov: nove cvicne zosity,anglictinu hravou formou a obrazkove rozpravkove knizky na dobru noc?Velmi pekne dakujem.

Kto daruje?:

Časopisy na šitie

Dobrý deň prosím Vás,nemá niekto už nepotrebné časopisy so strihami na šitie?napr.Moda Diana? dakujem

Kto daruje?:

knihy na precvičovanie

Dobrý deň prajem všetkým na stránke.
Chcela by som sa opýtať, či by sa u niekoho doma našli nejaké knihy či pracovné zošity na precvičovanie úlohy pre moje vnučky, 1-5 ročník. Plus ak by niekto vedel podarovať nejaké školksé potreby pre budúceho prváka za poštovné, bola by som velmi rada.
Ďakujem pekne.
Zlatka

Kto daruje?:
Lokalita:

Veci pre deti

Dobre deň chcela by som vás poprosiť kto by mal darovať oblečenie pre 6 ročného chlapca veľkosti 122-126 a pre staršieho veľkosti m-xl som slobodný mamička s 2 deťmi sáma som na Tom finančné veľmi zle keďže platím aj nájom a som bez práce ďakujem potešili by aj nejaké knižka a veci do skoly ešte raz pekne ďakujem aj za precitanie

Stránky

Subscribe to RSS - knihy a časopisy


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting