Jump to Navigation

hračky

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Darček pre ročného chlapčeka

Dobrý deň , nemal by niekto nejakú hračku alebo nejakú vec pre chlapcov
Malý bude mať narodeniny
Ak by sa našlo niečo budem vám veľmi vďačná
Z finančnych dôvodov mu nemôžem kúpiť nič

Ďakujem veľmi pekne

Kto daruje?:

Darček na narodeniny pre 10-ročného chlapca

Dobrý deň.Prostredny syn bude mať o mesiac a pol narodeniny.A ja by som Vás tu milý ľudia veľmi krásne chcela poprosiť,či by sa nenašla narodeninová výzdoba,a nejaký darček pre 10 ročného chlapca.Ma veľmi rád videá,lego,kolobežku.Ale poteší sa hocičomu.Za každú pomoc budem vďačná.

Kto daruje?:
Lokalita:

Tatrovka veľka pre deti

Dobrý deň prosím vás o Tatru na hranie pre deti. Vidia deti co tlačia vonku tatrovku a už je rev. Poprosím za Deticky ak má niekto nevyuzitu, veľmi by ste nám pomohli. Zo srdca ďakujem za deti a aj seba.

Kto daruje?:

Bábiky a kozmetika

Dobrý deň prajem veľmi by som chcela poprosiť pre dcérky ak nemá niekto doma bábiky na hranie deti majú 3 a 5 rokov. Chcela by som ešte poprosiť či nemá niekto na darovanie použitú kozmetiku a drogériu bola by som veľmi vďačná ďakujem.

Kto daruje?:

Drogéria, hračky

Dobrý deň veľmi pekne chcem požiadať ak má niekto na darovanie drogériu hocičo alebo hračky pre chlapcov na 2 a 5 rokov. Budeme veľmi vďační za všetko.

Kto daruje?:

Vianoce

Dobrý večer idem k vám s prosbou,chcela by som poprosiť dobrých ľudí o pomoc idú Vianoce som v ťažkej situácii, či by ste nemali niečo na podarovanie pre moje tri dievčatá vek detí 10 a 7 rokov , najmenšia má 12 mesiacov hocijaká maličkosť deti veľmi poteší , hračky, kozmetika, oblečenie hocijaká pomoc mi veľmi pomôže nemám pre nich nič pod stromček. Budem vám nesmierne vďačná .

Kto daruje?:

Rapunzel

Dobry den,
dcerka tuzi ma Vianoce po Rapunzelinej vezi alebo samoznej Rapunzel.
Postovne uhradim.
Dakujem vopred.

Kto daruje?:

Stromček, ozdoby,hračky pre 3deti

Dobrý deň. Som mamina 3roch deti 9rocnej 6rocneho a 18mesacneho.Toutou cestou by som Vás veľmi pekne poprosiť ci by sa u niekoho nenašiel vianočný stromček a ozdoby. A bola by som veľmi rada a veľmi by ma potešilo ak by sa u niekoho našli nejaké hračky ktoré by som im mohla dat pod vianočný stromček. Moje deti sú veľmi skromne potesia sa všetkému.Momentálne som na tom finančné zle tak neviem aké budú u nás sviatky. Preto vám budem vďačná za každú drobnosť dakujem

Kto daruje?:
Lokalita:

Darčeky pre deti.

Dobrý deň. Prosím, nájdu sa u niekoho nové nevyužité hračky pre chlapcov (2 a 7) na Vianoce? Veľká vďaka.

Kto daruje?:

k vianociam pre 9r a 17r dievčatá

Kto daruje k vianociam pre 9 a17 r dievčatá kozmetiku bižutériu omalovanku,n ieco sladke perá nejakú maličkosť,tel prosím sms 0911990329,dakujem

Kto daruje?:

Stránky

Subscribe to RSS - hračky


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting