Jump to Navigation

Kto daruje?

Detske oblečenie

Dobrý den ja bY som chcela poprosit či by biekto nemal darovať veci od narodenia pre dievčatko poteší čokolvel Ďakujem pekne

Kto daruje?:

Pracovné zošity, detské časopisy

Dobrý deň prajem!
Prosím Vás pekne nemáte niekto doma nepotrebné detské časopisy alebo pracovné zošity, dcérka sa veľmi rada učí, kreslí, píše...ani to nestačí jej čo dostane v škole na domácu úlohu :)
Za náklady na poštovné...bola by som veľmi vďačná!
Vopred ďakujem aj za prečítanie

Lokalita:

Lego

Dobry den
prosila by som pre 8r. syna akekolvek lego (aj nekompletne), s ktorymi sa uz Vase deti nehravju a sada na to prach. Potesi(me) sa aj lego podlozkam, pripadne lego boxu.
U nas by malo druhy domov. Postovne samozrejme uhradim.
Dakujem zo srdca

Kto daruje?:

Dámske hygienické potreby, kozmetika, drogéria

Zdravím všetkých... Rada by som sa informovala, či sa u nejakej žienky nenájdu nazvyš menštruačné tampóny, vložky, vlhčené utierky či vlhčený toaletný papier, jednoducho hygienické potreby pre ženy :). Pokojne po dátume spotreby, rozličné značky a pod. Prípadne kozmetika ako voňavky, sprchové gély a pod. Ďakujem krásne aj za prečítanie.

Kto daruje?:

Futbalovú loptu a kopačky

Dobrý deň nenájde sa u niekoho futbalová lopta a kopavky velkosť 31 pre syna moc by sa potešil.
Vopred ďakujeme.

Kto daruje?:
Lokalita:

Oblečenie pre chlapca

Kto by mohol darovať zimnú bundu a zateplené nohavice (vhodné aj do školy), prípadne pyžamo pre chudého chlapca vo veľkosť 152-158? Ďakujem.

Kto daruje?:
Lokalita:

Šach

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť, našiel by sa niekto, kto by daroval drevený šach aj so šachovnicou? Poštovné rada uhradím, ďakujem aj za prečítanie.

Kto daruje?:

domace potreby

Kto daruje za poštovne rôzne taniere, príbory, hrnčeky, misky, šálky, hrnce ktoré sa dajú použiť aj retro veci do domácnosti. Poštovne uhradím vopred na účet po dohode. Vopred veľmi pekné dakujem.

Kto daruje?:

Overal na spanie

Prosím vás má niekto na darovanie overal na spanie 2 ks velkosť 104 a 110.
Dakujem

Kto daruje?:
Lokalita:

Zimné oblečenie

Dobrý deň.Som mamička 3 detí, chcela by som veľmi veľmi pekne poprosiť mamičky ci by nam nevedeli pomôcť s oblečením na zimu do škôlky a do školy. pre chlapcov číslo 6 ročný nosí 128-134 . obuv-34.a mladší 5 ročný 104-110 obuv-28. Dcérka nosí.98a obuv 24. Potešilo by nás naozaj všetko.dakujem aj za prečítanie.krasny deň prajeme

Kto daruje?:

StránkyNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting