Jump to Navigation

Další podozrivý nik.

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

http://www.google.sk/url?sa=t&source=web&cd=5&ved=0CDAQFjAE&url=http%3A%...

A na iných stránkach predáva,hlavne značkové oblečenie
mata
Air Jordan Spizike 3.5 Shoes

Komentáre

Dalej Vystupuje pod nikom oliviatancosova ale kontaktovať ju máme na oliviahajsovapomosteoliviahajasova@post.sk

Ja už naozaj pomôžem len rodine,ktorá má riadnu stránku,ktorá nie je vytvorená z jedného dna na druhý.Tiež som maminou.Poznám mamičky,ktoré sú mnohodetné.Lenže neprosia,neotravujú.Velmi ma mrzí,že som nereagovala na jednu pomoc.
Jednalo sa o hračky.Nie zadarmo.Pani by ich splácala.Kto má málo,ten je ochotný aj zaplatiť.Naozaj sa nehambíte takto otravovať?

Teraz som si precitala na tom zadanom linku komentare na tu podvodnicku Martinu Korcovu pod nickom "icokoo" alebo tu na tejto stranke "icicek".Neuveritelne,az sa mi hlava zatocila!!!Na jednej strane prosika zadara,predava a este aj klame,ze nic neposle.Tiez mi veru davnejsie ponukala na inej stranke nej.vecicky na predaj,nastastie som nereagovala-bola by som zaplatila a veci nedostala.Zacinam si mysliet,ze normalnych ferovych mamiciek je tu minimum.

Pred rokom som písal upozornenie majiteľke účtu na podvodné správanie pani Kahabkovej ale asi zmenila mailovu adresu a nick a pokračuje ďalej...
Odpoveď mi neprišla, tak neviem či to pani Kamila riešila.
Citujem môj mail pani Kamile: samozrejme nechcem aby ste pani Kahabkovej zastavili účet, len aby ste na ňu upozornili ostatných účastníkov Vašej stránky. Nech nemajú zbytočné výdavky tak ako ja. Ďakujem za pochopenie.

mila UNIKA kidaj radsej na niekoho ineho ty si riadna podvadznoha a provokaterka!!

Majzena,icicek,icokoo al.Martina Korcova,davajte si pozor na jazyk,ste drza,husi som s vami nepasla!A piste spisovne a gramaticky spravne a neotravujte mamicky.

Všetko ta istá osoba?

Janka, áno.

Pozerám,že kto chce vela získať,mení nicky,ako na bežiacom páse.Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting