Jump to Navigation

Detské oblečenie dievča + chlapec a hračky

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Darujeme vo veľmi dobrom stave ,,celoročné´´ oblečenie (2 väčšie vrecia) pre dievča vekovo 8-12 rokov a pre chlapca vekovo 4-6 rokov. Medzi oblečením sú jarné, jesenné a zimné bundy, čiapky, rukavice, tepláky, mikiny, tričká s dlhým a krátkym rukávom, tielka, pyžamá a podobne. Zároveň radi darujeme aj zopár hračiek - 1 menšie vrece. Budeme radi ak oblečenie a hračky ešte niekto využije.

Darujem - ponúkam:

Komentáre

Dobrý deň môžem poprosiť chlapec 116 veľkosť? Ďakujem

Dobrý deň, ešte stále máte záujem o veľkosť 116cm? Prepáčte až teraz odpovedám.

Písala som email Ďakujem.

Dobrý deň, žiaľ veľkosť 128 nemám. Niečo by sa našlo, ale určite len dievčenské oblečenie v tejto veľkosti. Chlapčenské veľkosti sú okolo 110 - 116 cm.

Tak Vás môžem poprosiť pre dievčatko 110/116 ďakujem.

Dobrý deň môžem poprosiť hračky? ďakujem

Dobrý deň. Písala som Vám email 6.1. Neviem či Vám prišiel. Rada by som poprosila oblečenie chlapčenské 110/116 a dievčenské 128-134. Ďakujem

Dobrý deň môžem poprosiť o hračky a oblečenie pre syn?písala som vám 7.1. a dnes email.dakujem

Dobrý deň našlo by sa ešte oblečko pre dievča ? Ďakujem.

Dobrý deň našlo by sa ešte dačo pre moju dcérku, má 11 rokov.prosim napíšte! ďakujemNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting