Jump to Navigation

vecicky pre chlapca cca do 1 roka

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Podarujem nenarocnej mamine par veciciek pre maleho chlapca. Najlepsie tak teraz narodeneho. Osobny odber by bol najlepsi.

Darujem - ponúkam:

Komentáre

Dobrý večer, poznám maminu v hmotnej núdzi, majú novorodeniatko, posunula som im postielku, ale vecičky tak malé už nemám. Som z Košíc, ak aj vy viem príst po veci osobne. Dakujem

Dobrý deň, ja som zo Žiliny, ale pokojne tie veci aj pošlem, bud Vam, alebo priamo mamine. A majú dievčatko, ci chlapca? Lebo mam par vecičiek aj pre dievčatko.
Pekný deň prajem.

Dobrý večer, majú chlapčeka. Kontaktné údaje Vám pošlem mailom. ĎakujemNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting