Jump to Navigation

Blog používateľa spacirka

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Podstata

Chcela by som poprosiť mamičky, aby do nadpisu napísali čo chcú darovať. Je nám jasné, že všetky pekne prosíte, ale napríklad pre mňa je jednoduchšie preletieť očami a hneď zistiť, komu môžem pomôcť, ako otvárať do radu všetky príspevky a často krát zbytočne, lebo napr. dievčenské veci nemám. Ďakujem. :)Air Jordan XIV High

O mne

Ahoj, volám sa Lenka Pavelková, mám čoskoro 23 rokov. Keďže momentálne vďaka Bohu nepotrebujem materiálnu pomoc, tak o mne len v sktratke. Som zo Šulekova (okres Hlohovec, mám ročného synčeka Miška a manžela Michala. Momentálne s kamarátkami zakladáme Centrum pre rozvoj rodiny Úsmeváčik v Hlohovci, kde by som rada pomáhala mamičkám tak, že tam chcem založiť niečo ako zberné miesto pre staré hračky, knižky, šatstvo. Tiež budeme organizovať bazár detských vecí.

no vyber si

Už ma to nebaví. O tejto stránke som sa dozvedela pred rokom v pôrodnici (týmto pozdravujem Anku Piskáčkovú a dodatočne ďakujem za pomoc a rady). Po nejakej dobe som ju navštívila a nedávno som sa aj zaregistrovala. No od Vianoc sa tu nepíše o ničom inom, len o podvodníkoch. Celkom ma to odradilo. K tomu aby málo nebolo, som poslal balík a vraj neprišiel. No teraz neviem, čo si mám o tom myslieť, nevadí.

profily

Ahojte, čo by ste povedali na to, keby sa dali na tejto stránke vytvoriť profily? Bolo by jednoduchšie zistiť informácie o ľuďoch, ktorým chcete pomôcť. Mohli by tam napísať napríklad, koľko majú detí, aké sú staré, adresa a v akej sú situácií, prípadne aj fotky. Mne by sa to páčilo. Keď totiž chcem niekomu pomôcť, tak by som rada o ňom niečo vedela. Aspoň by sa dalo ľahšie zistiť, ak niekto chce túto stránku zneužiť.

Subscribe to RSS - Blog používateľa spacirka


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting