Jump to Navigation

Blog používateľa Shrekula

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Čo sa stalo s touto stránkou?

Ako každú jar som vyprázdnila skrine a zisťovala,čo je dcérkam malé. Vcelku som sa tešila na to,že veci,ktoré sú už pre nás zbytočné ponúknem na tejto stránke nejakej mamine,ktorá má tých koruniek menej a poteší ju to. Tak ako pred rokom malej prváčke, veľmi ľutujem,že som si mail tej milej panej nenechala a neoslovila ju priamo. Najprv ma niekto po uverejnení osočí, že šatstvom môžem prispieť k ochoreniu, to ako keby som tu ponúkala nakazené šatstvo. Teda neviem, ale zarazilo ma to.

Subscribe to RSS - Blog používateľa Shrekula


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting