Jump to Navigation

Blog používateľa riso

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Čo sa stalo s touto stránkou?

Po dlhšej dobe sa mi podarilo navštíviť túto stránku a zisťujem, že to je stránka o osočovaní, podvodoch a klamstvách. Kde zostala tá stará dobrá stránka, keď tu človek mohol bez problémov ponúknuť niečo na darovanie a dostalo sa to do dobrých rúk? Je tu veľa nicov, čo len osočujú a nič neponúkajú. Aj tu http://darujem.sk/pun/viewtopic.php?id=11899 je nejaká diskusia čo sa týka aj tejto stránky. Teraz neviem čo si o tom myslieť? Je to pravda alebo nie?

Subscribe to RSS - Blog používateľa riso


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting