Jump to Navigation

Blog používateľa PajoMT

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Ďakujem pekne pani s Nickom GORALKA.

Ďakujem pekne za velmi prekvapivu zasielku vo vsetkych iba tych dobrych smeroch samozrejme, clovek si po rokoch zase zaspominal ake je to nieco dostat a este viac ake je krasne ostat prekvapeny s neocakavaneho ( mam na mysli za hrst kroviek :D, aj ked auticko prekvapi zas maleho Marcusa ) Rovnako potesil aj odkaz na ktory iba odpoviem takto verejne. S pranim si nerobte starosti, este teraz citit s veciciek sviezost ako po prani :) .Este raz dakujem a rovnako aj ja vam, vasej rodine prajem vela zdravia a rodinnej pohody.

Subscribe to RSS - Blog používateľa PajoMT


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting