Jump to Navigation

Blog používateľa mojojka

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

na zamyslenie vsetkym spekulantom a tym, co mi reaguju na inzeraty

mile damy, dakujem mnozstvo mailov. avsak v podmienke mam, ze len Trnava. Nakolko mi prislo par mailov aj od mamiciek, ktore veci predavaju na aukciach a bazaroch, chcem vidiet maminku, podmienky v akych zije a ze je to skutocne. nemienim darovat veci niekomu, kto s tym potom robi biznis. skutocne mi zalezi na tom, aby som pomohla maminkam, rodinam, ktore to potrebuju a nie spekulantom. za postovne neposielam, bohuzial, ak niekto nie je ochotny sumu postovneho vlozit na ucet, neposielam. stalo sa mi, ze som poslala a dobierka sa mi vratila naspat a aj to stoji peniaze.

Šanca mamičkám

ahoj milé mamičky,

Subscribe to RSS - Blog používateľa mojojka


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting