Jump to Navigation

Blog používateľa lusila152

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Uz dosť!!

Všimla som si že ženy sa sem chodia akurat tak osočovať, porovnávať a len sa ohovárať.Tu sa ma človek obracať so žiadosťou o pomoc?? A načo aby z neho potom každy robil hlupáka??...Sú ľudia ktorí sem chodia s nádejou že si môžu zlepšiť svoju životnú situáciu, že aj v tme im zasvieti male svetielko nadeje. Sú ženy ktoré naozaj potrebujú pomoc ale to čo sa tu robí je už moc. Ja som tu tiež dala inzerát že darujem vecičky a dopadlo to tak že mi jedna pani pisala že som podvodíčka že som jej neposlala balik.

Subscribe to RSS - Blog používateľa lusila152


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting