Jump to Navigation

Blog používateľa Lucia V.

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Ako som bohužiaľ prestala používať túto stránku

Ahojte všetci.
Keďže mám v živote možno viac šťastia ako iní, alebo len tvrdo pracujem, môžem si dovoliť vždy sezónne obmeniť šatník. Vždy som riešila, čo s vecami, ktoré sú naozej ešte vo veľmi dobrom stave, všetko značkové - Benetton, Sisley, Adids...tak isto ako aj topánky. Našla som túto super stránku a pravidelne dávala inzeráty a posielala balíky - za cca 3 roky asi 20 balíkov. Často sa stalo, že som mala pozitívnu spätnú väzbu, maminky boli milo prekvapené úrovňou a stavom oblečenia aj topánok.
Pred časom som opäť dala inzerát /január/, ozvalo sa mi viacero mamičiek, sľúbila som všetko prvej - 1mamina1974. Vo februári mi napísala, nech jej to ešte podržím, že boli chorí a nemá 5€ na poštovné /škatuľa väčšia od banánovej/, lebo veľa doplácala za lieky. Tak som jej 3 mesiace držala veci, ktoré dávam preč kvôli vytvoreniu miesta (!!!), keď mi mala previesť peniaze na účet, tak sa jej zrazu nedalo /že ho má prečerpaný/. Tak som jej poslala adresu. Som z Banskej Bystrice. Ona mi následne vynadala mailom, že prečo som jej dala PSČ do Banskej Štiavnice, že jej to vedúca na pošte opravila. Rýchle som skontrolovala môj mail s adresou, ale bol správny, čo som jej aj odpísala - s tým, že nechápem, čo točí o Štiavnici a považovala som celú vec za uzavretú. Maminka potom začala drankať telefónne číslo, že mi MMS pošle fotku zaplatených peňazí. VRCHOLOM ale je dnešný mail, kde ma obviňuje, že som jej nič neposlala a či sa takto správam ku všetkým a obohacujem sa. Tak som jej odpísala, nech teda počká, ak tie peniaze skutočne poslala /čomu vôbec neverím/ so zlým PSČ, pošta jej ich časom vráti.
Čo som tým všetkým chcela - najbližšie všetko hodím radšej do kontajnera, je to pohodlnejšie a nebude mi nervy žrať nejaká mamička, ktorej držím zimné veci 3 mesiace a ktorá si zjavne potrebuje riešiť vlastné kompexy na iných. Tiež by mi nevadilo platiť poštovné z vlastného, ale je to pre mňa taký ukazovateľ, či človek o tie veci aspoň trochu stojí...Lucia

Subscribe to RSS - Blog používateľa Lucia V.


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting