Jump to Navigation

Blog používateľa Jana V

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

ŠŠŠOOOKKK

Pred nejakým časom (cca 1 rok) som na tejto stránke hľadala mamičky, ktorým by som podarovala oblečenie a hračky, ktoré už moje deti nepotrebujú. Poslala som niekoľko balíčkov s rôznym obsahom, veľmi pekným a zachovalým oblečením a hračkami. Nikdy som vďakabohu nebola v hmotnej núdzi, nikdy som nežiadala o pomoc, túto stránku som vyhľadala vyslovene preto, aby som spojila užitočné s úžitočným : odľahčila svoju domácnosť od vecí už nepotrebných a umožnila iným tieto veci využiť ak to potrebujú.

Slovenčina biť môj konýček ???

Čítam tieto stránky cca 2 týždne a počiatočný údiv sa mení na zdesenie. To už naozaj "normálny " slovenský človek nedokáže napísať pár jednoduchých viet bez toho, aby v nich bolo "more chýb" ??!! A to nehovorím o zle použitej čiarke, alebo používaní ý na konci prídavného mena v prvom páde množného čísla.

Subscribe to RSS - Blog používateľa Jana V


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting