Jump to Navigation

Blog používateľa cheeky

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Ružová budúcnosť pre mladých? Iba keď snívame...

Cítim sa veľmi úboho a ponížene, že tu píšem. Som presvedčená, že to tu nepatrí, neviem však, kam sa obrátiť. Nepotrebujem materiálnu pomoc (nie až tak súrne), chcela by som skôr poprosiť o finančnú pomoc. O 14 dní budem plnoletá, dovtedy však na peniažky čakať nemôžem. Na začiatku roka som mala veľmi vážne problémy, ktoré zanechali mnoho dôsledkov. U mňa rany na duši a psychike a v mojej rodine prázdne peňaženky.

Subscribe to RSS - Blog používateľa cheeky


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting