Jump to Navigation

Blog používateľa blondzaba

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Moja troška a osudové kliknutie :)

Toto je prvý deň môjho pôsobenia na tejto stránke. Nie je to prvý krát, čo som tu, ale až dnes som sa odvážila zaregistrovať a reagovať na pár príspevkov.

Asi pred týždňom som si za odmenu za darovanie krvi kúpila knihu Projekt šťastia. Od prvého písmenka ma zaujala. Rady, príbehy a skúsenosti. Jednou radou bolo aj: Poupratuj si v skrini. ZÁSAH DO ČIERNEHO. Presne to som potrebovala. Zbaviť sa nepotrebných vecí, upratať si v skrini aj v mysli, urobiť miesto novým veciam.

Subscribe to RSS - Blog používateľa blondzaba


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting