Jump to Navigation

Blog používateľa LenočkaBA

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Prečo veci nevyhadzujem do koša

Ahojte chcela by som sa s vami podeliť o to, prečo je pre mňa dôležité odkladať veci a hľadať im nový domov namiesto toho aby som ako väčšina ľudí nepotrebné veci jednoducho zahodila. Poznám veľa ľudí, ktorým keď sa oblečenie znudí vyhodia ho, alebo napríklad čisté zošity, ktoré stačí jednoducho odniesť do charity alebo školy a darovať. Áno stojí nás to síce trochu viac času ako dať veci do kontajnera pred domom, ale stojí to za to. Prečo?

Subscribe to RSS - Blog používateľa LenočkaBA


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting