Jump to Navigation

Kto daruje oblečenie, obuv, hračky, kozmetiku...?

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobrý deň. Nájde sa tu niekto kto by mi vedel pomôcť? Som mamička na materskej dovolenke. Poberám rodičovský príspevok detské prídavky a výživné. V dnešnej dobe je však všetko drahé. Chcela by som vás ktorí možete poprosiť o pomoc pre oblečenie, obuv, hračky kozmetiku ako je detský šampón, nepoužité zubné kefky a podobne pre moje deti. Mám dve dcérky Sofinka bude mať v novembri 4 roky a Timejka bude mať v marci 3 roky. Potrebovala by som pre ne oblečenie na zimu a obuv.
velkosti: oblečenie - 104-110, a 110,116, v niektorých prípadoch som našla že aj 122 boli dcerke dobre
obuv- 25 a 28-29

ďalej už len keby ste nepotrebovali, detské zubne kefky nepoužite samozrejme, šampony, mydlo, sponky, gumičky ponožky, punčošky, čiapky, a najväčšiu radosť by asi urobili hračky podporujuce reč. Kedže navštevujem s oboma deťmi logopedičku a navštevujeme aj pedopsychiatriu takže neviem im poskytnúť všetko čo potrebujú. Niečo som už na zimu pokupila ale veci sa vždy zídu. Na leto mi pomohla jedna mamička tiež týmto sposobom.

Ďakujem.

e-mail: zigovav@gmail.com
mobil: 0919 225 151Test running, chaussures, montres cardio gps et habits sports

Kto daruje?:


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting