Jump to Navigation

Hračky, oblôečenie, obuv, domáce potreby

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobrý deň som mamička na predlženej rodičovskej dovolenke, momentálne už nepracujem a doslova len prežívame. Z príspevku sa vyplatí nájomné ktoré máme 260 eur čiže sa ešte musí doplatiť, otec výživné neposiela a z priateľových peňazí musíme vyžiť a to nám treba na stravu a každodenné výdavky. Bola by som rada keby sa tu našiel niekto ochotný a pomohol nám farbičky, hračky, stavebnice, kocky, hocičo čo by mohlo potešiť detičky, oblečenie už na teraz jesenné a neskor zimné obdobie,punčošky, aj spodné prádlo, čiapočky,drogeria, ...hocičo čo pomože a dievčatá poteší. Mám dve dievčatká vo veku 3,5 roka a staršia dcerka bude mať v novembri 5 rokov.

Veľkosti- od 110-116
od 116-122

Obuv: 26/27
29/30

Za každú pomoc sme vďační.

Kids Running Shoes

Kto daruje?:

Komentáre

dobry den, poslite mi adresu.

Veronika Žigová, Kúpeľná 451/22, Revúca 05001. Ďakujem. Moj kontakt zigovav@gmail.com

Dobrý deň..hoďte mi adresu na mail, niečo spolu vymyslíme:)

angelgirl13@azet.sk

dobrý den poslala som vám e-mailNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting