Jump to Navigation

Darujte prosim a pomozte

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobry den, moja kolegyňa si vzala k sebe 3 vnucata o ktore sa matka /nevesta/ nestarala a zanedbavala.Ich matka sa ale zachovala ako zmia ked im nedala ziadne veci na oblecenie ked sa stahovali k starej mame. ma dve dievcata 5, 6 rocne vel. oblecenie 122 a mozno aj o velkost vacsie a jedneho chlapca ktorý ma rok velkost neviem ale kedze ho matka zanedbavala je drobny. ak by ste mali este k dispozicii nejaké veci bola by som rada ak by ste mi dali vediet. Budem Vam velmi vdacna.
Dakujem tel c. 0910299921Air VaporMax Shoes

Kto daruje?:


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting