Jump to Navigation

premna je teraz radost velka,vyslovit vam ho po pismenkach DAKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

MILE MAMKY...žienky..v srdci mam len jedno slovo ktore vam možem momentalne vyslovit a poslat spom takto cez monitor počitača..DAKUJEM VAM!za vašu dobrotu za vaše dobre srdiečka..za moje deti ktorym ste velmi pomohli,zachranili ste nam vianoce..neverila by som že sa najde tolko dobrych ludi na tomto svete..neviem mamičky ako sa vam odmenim za všetko čo ste pre nas urobili v mojom srdci budete navždy koli mojim detom vdaka vam budu mat darčeky je to velka pomoc a ja si ju važim..z celeho srdca vam dakujem za všetko vela krat mi tiekli slzy pri rozbalovani balikov..pomoc ktoru som dostala od vas si velmi važim každučku hračku,svetrik,rukavičku ,keksik... všetko mi velmi pomohlo nech sa vam vaša dobrota vrati tisic krat..preto by som chcela oslovit všetky mamky ktore o niečo prosia važte si každučku pomoc každu maličkost ktoru vam tieto žienky podaju lebo je to darovane srdcom nieje to len balik..je to kus srdca pre vaše deti..važte si to lebo je to pomoc velka..VELMI VAM MAMKY DAKUJEM A PRAJEM VAM KRASNE VIANOCE PLNE LASKY HOJNOSTI ZDRAVIA A šTASTIA.PATRI VAM VELKE ZO SRDCA DAKUJEM! Z VELKOU VDAKOU V SRDCI DAKUJU LENKA, DETI IGORKO PATRIK,LENKA,A MANžEL IGOR... babka betka nech vam da boh ešte vela zdravia aby ste mohli pomahat ako pomahate velmi vam dakujem za všetko..tak isto MAJKE VALOV.,MONIKE BALOGOVEJ,KATKE LIPOVSKEJ,JANKE LOPOšOVEJ,PETKE,MATKE ANDREJKE,GABIKE SONIčKE INGRID,LENKE..NO PROSTE VšETKYM MAMKAM KTORE NAM POMOHLI ak som na niekoho zabudla nehnevajte sa prosim velmi vam dakujem..za všetko za moje deti z velkou vdakou srdci lenka s rodinou KRASNE VIANOCE !!!!!! A DAKUJEME

Komentáre

Lenka,ste zlata.

majka ja vam všetkym ešte raz dakujem za všetko...tebe aj všetkym mamkam..zo srdiečka

aby som zamozrejme nezabudla na moju matku-susedku,tiež mi velmi pomohla a je vždy tu ked ju potrebujem mata dakujem ti..

Lenka, musíme si pomáhat a aj ked nemám ani ja toho vela pri štyroch detoch tebe a tvojim zlatým detičkam vždy rada pomozem.

Lenka,ide ešte jeden balík... som rada že som pomohla niekomu v núdzi...

betka velmi dakujem za všetko asi nikdy vam to nevratim..velmi dakujem za celu moju rodinu

Lenočka,všetko si užite v zdraví a láske...

velmi dakujem za všetko

Lenka, si mila :) vsetkym zelam hlavne vela zdravia

soni ja tebe želam všetko naj a dakujemNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting