Jump to Navigation

Dievč. zimná bunda veľ. 110, ortoped. prezuvky veľ. 26 a vložky do topánok

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Darujem za poštovné:
-zimnú bundu so sovičkou pre dievčatko, zn. Lupilu, veľ. 110. Je vhodná skôr na miernejšiu zimu, má odnímateľnú kapucňu, zapínanie na zips aj gombíky, vpredu 2 vrecká. Je v dobrom nosenom stave.
- dievčenské ortopedické prezuvky na plochú nohu, vyrobené v Neoprote, vnútorná dĺžka 18 cm (veľ. 26). Boli nosené a majú bežné známky opotrebovania. K tomu ponúkam 2 páry vložiek do topánok cca v tej istej veľkosti.

Darujem - ponúkam:


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting