Jump to Navigation

rôzne druhy cukru

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

darujem cukor trstinový, palmový a cukor z kokosových kvetov. Všetky sú však rok a viac po záruke, boli skladované vo výborných podmienkach a zrejme sú v úplnom poriadku. Ak by mal niekto o ne záujem, prosím kontaktovať cez formulár. platba poštovného vopred prevodom na účet.

Obrázok: 
Darujem - ponúkam:

Komentáre

Dobrý deň, poprosím cukor a aj tie voňavky Oriflame, ak sú ešte voľné, hoci pri nich píše - Rezervované. Peniaze prevediem okamžite, ďakujem.

dobry den, vonavky uz nemam, ohladne cukru prosim piste cez formular.Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting