Jump to Navigation

Školské potreby, pomôcky

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobrý deň, darujem za poštovné, balné (na dobierku neposielam) vyše 160 kusov školských písacích, maľovacích, kresliacich, gumovacích potrieb, nie všetko je na fotke. Všetko funkčné.
45x fixky, zvýrazňovače.
8x obyčajné ceruzy, tuhy.
1x plniace pero.
64+6x farebné ceruzky.
3x pastelky a 1x gumy v ceruzkovej (valcovej) forme, 2x sada vodových farieb so štetcami, pastelky, krieda...
16 nových ceruziek s gumou, pár použitých cerúz s gumou, štetec na maľovanie, látkový peračník na suchý zips s motívom princezien, kovová krabička so vzorom víly.
Rozdelím viacerým mamičkám. Píšte mi, prosím, len záujemcovia, ktorí viete okamžite poslať platbu, nerezervujem, nečakám, ďakujem.

Obrázok: 
Darujem - ponúkam:

Komentáre

mala by som zaujemNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting