Jump to Navigation

Kozmetické/drogistické výrobky

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobrý deň, darujem za poštovné, balné (na dobierku neposielam) nasledovné veci. Píšte mi, prosím, len záujemcovia, ktorí viete okamžite poslať platbu, nerezervujem, nečakám, ďakujem. Rozdelím medzi viacerých záujemcov.

Vlasové prípravky (gély, penové tužidlá, hydratačná maska na vlasy - nová), pleťové mlieka na opaľovanie, pílingy na nohy (na odstránenie zvyškovej povrchovej kože), krémy na nohy, balzam na akné, odličovacie pleťovie mlieko, tvárová maska obsahujúca minerály, zlupovacie masky (peelingy) na tvár, čistiace/pleťové masky na tvár, čistiaci gél s tee trea, odstraňovače make-upu, detoxikačný peeling na telo (nie na tvár), soľný píling, blato na pokožku... Ďalej osviežovače WC, rôzne vzorky lanolínových mastičiek na regeneráciu bradaviek a iné, ktoré nie sú na fotke.
Značky: AVON, Oriflame, Yves Rocher, Lirene, NoiriFusion, Nevo, Bingo...

Obrázok: 
Darujem - ponúkam:

Komentáre

Dobrý môžem pekne poprosiť pre dcéru

Písala som Vám mail, ako aj minule, bolo by pekné aj odpovedať, nielen písať a neozývať sa späť.

Píšem stále odpovedám no pred tím som asi nemala možnosť vám odpísať Prepáčte

Dobry den.Možem poprosit?Kedže pišete že rozdelite ,možem poprosit len nejake masky na vlasy?Ak možem. Poštovne viem hned uhradit. Dakujem ZuzanaNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting