Jump to Navigation

Vlasové doplnky

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobrý deň, ponúkam za poštovné (možný tiež osobný odber) zopár vlasových doplnkov, ktoré nepoužívam.

Ide o drevenú kefu, má však chybu - pri česaní mojich extra dlhých vlasov sa vytrhla časť s výstupkami na česanie z toho dreveného "tela". Kefa od vtedy zapadá prachom, čo je na nej vidieť, potrebuje teda očistiť a asi aj nalepiť časť späť na miesto. Keď som ju skúšala, držala aj takto, na krátke vlasy by bola asi super.

Ďalej je tam balíček sponiek klasických so "zebra" efektom. Nepoužívané, skutočne ako nové.

Členka od Avonu, nepoužitá, len rozdelená, vhodná aj ako darček, len obal treba zalepiť. Dá sa nosiť 2 spôsobmi, návod pribalený.

Obrázok: 
Darujem - ponúkam:


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting