Jump to Navigation

Kozmetické výrobky

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobrý deň, ponúkam za poštovné (možný tiež osobný odber) kozmetické výrobky, ktoré nepoužívame. Budem veľmi rada, ak niekomu ešte poslúžia a spravia radosť. Ak by niekto mal záujem len o niektoré z nich, nie je problém.
Jedná sa o veci, ktoré sme zväčša podostávali, nie všetky sú ešte v záruke, ale všetky sa podľa môjho názoru ešte používať dajú.

Je tam telové mlieko používané cca 2 mesiace, nesadlo mi, chýba len trocha.
Pánsky deodorant, použitý cca 3x, teda ako nový.
Pleťové sérum z Avonu na olejovej báze, nesadlo mi a nebaví ma kvapkať si ho, používané cca 3 mesiace, chýba iba trocha.
Opaľovacie mlieko, je už staršie, rok výroby tuším 2014, ak to niekomu neprekáža, malo faktor ochrany 50, dnes už asi nižší. Bolo veľa používané, ostala menej než polovica.
Pribalím aj nejaké vzorky parfumov (tie nie sú na fotke).

Obrázok: 
Darujem - ponúkam:


Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting