Jump to Navigation

Bábika

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobrý den. Nenájde sa u Vás nahodou nejaka bábika resp. babatko?Scerka ma velmi rada tieto babiky a stara sa o nich ako o žive. Len nema vela ibba dve a tak by som jej chcela dopriat aspon ešte jednu. Kedže každy vie ake su drahe nie vždy sa nam podari kupit. Tak ak možem tak poprosím . Samozrejme za poštovne,alebo osobne v Ke. Dakujem krásne. Snad u niekoho najde a rád nam ju posunie. Pekný den.

Kto daruje?:

Komentáre

Máte plnú alebo nefunkčnú mailovú adresu. Mail, ktorý vám poslala potencionálna darkyňa, sa vrátil nedoručený. Na titulnej strane je návod pre užívateľov, tam je rozpísané aj to, ako si môžete zmeniť mailovú adresu. Tiež je tam časť o nadpisoch, venujte jej pozornosť, prosím.

Dobry den. Ano je tam zla mailova .Ale ak idem dat tu ktoru už použivam roky mi piše že je už obsadena. Nechapem

Už mam zmeneny mail. Dakujem za informaciu.

Preposlala som vám ten nedoručený mail.

DakujemNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting