Jump to Navigation

Oblečenie pre dievča 110 - 146

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Darujem oblečenie pre dievča, jesenné, mix: aj pekné ale hlavne na doma, dvor.Mám to rozdelené na balíky. Veľkosť 110 /116, veľkosť 122/128, veľkosť 134/140/146. Ešte 2x botasky veľkosť 31. IBA OSOBNÝ ODBER V BRATISLAVE.
Aktualizácia: Nakoľko je toho spolu skutočne veľa(hlavne stredný balíček), tak naozaj poprosím iba ten osobný odber. Ďakujem za pochopenie.

Darujem - ponúkam:

Komentáre

Dobry vecer mohla by som poprosit pre moje dcerky postovne a balne by som si uhradila dakujem za precitanie

Dobrý deň. Mrzí ma to, je toho veľa, tak preto len osobne.

Dobrý večer mohla by som poprosit? Prisla by som osobne
Ďakujem

Dobrý deň. Ktorú veľkosť by ste potrebovali?

pisala som vam ako prva spravu, dostala ste ju?

Odpísala som. Správa mi prišla do spamu spolu aj s inými.

Dobrý večer, neviem, či je ponuka ešte aktuálna,mala by som záujem o oblečenie do školy veľkosť 134. Mohla by som prísť začiatkom týždňa, nebývam v BA. Zatiaľ ďakujem (píšem zdvojene, na tejto stránke som prvý krát)

Dobrý večer. Ozvem sa zajtra mailom, musím pozrieť či v tejto veľkosti sú aj pekné veci. Ďakujem.Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting