Jump to Navigation

Darujem chlapcenske oblecenie

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Darujem chlapčenské oblečenie: 2 teplákové súpravy v.164,sivé tepláky pre vek 12-13 rokov, letné pyžamo tmavomodre, krátke nohavice, krátky vrch pre vek 12-13 rokov, dlhé pyžamo tmavomodre v.170, svetle kraťasy bavlnene,v.170,kraťasy svetlohnedé na gumičku,rozmery pás 37cm,boky 46cm,dĺžka 56cm,sivé kraťasy bavlnene na gumičku pre vek 12-13r.,súprava zelené kraťasy+modré tričko na ramienka v.164, biele tričká v.170-176,sivé tričko v.170-176, 2 zelené šiltovky,1 sivá siltovka pre 12-13r.zimné ciapky,sal pre 12-13r.
Doplňujem: tepláky zo súpravy majú trochu ošúchané kolená, ale nie sú deravé, ani zašívané. Vhodné na donosenie.
som z Košíc.
kontakt: magnetka2@post.sk

Darujem - ponúkam:

Komentáre

je to ešte prosím voľné? ďakujemNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting