Jump to Navigation

Dojčenské a dievčenské 134 oblečenie

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Kto by daroval nejaké tričká s krátkym, dlhým rukávom na kojenie? O mesiac sa mi má narodiť dcérka a momentálne nemám dostatok financií na kúpu týchto veci.
Tak isto zháňam či nemá niekto náhodou oblečenie pre dievčatko veľkosť 134 alebo prípadne topánočky 32-34 veľkosť pre moju neterku.
V prípade zaplatenia poštovného nie je problém.
Ďakujem každému kto sa ozve

Komentáre

Dobrý deň ak by ste mali záujem mám novorodenecké oblečenie pre dievčatko odkial ste? Môžem priviesť.

Ďakujem ale zháňam len pre seba kojenecké oblečenie len, novorodeneckého mám veľa.

Dobry den, mam jsenne topanky 32, len ci to na jden uz nebude male a cizmicky na suchu zimu 33a mozno kroksy 32 by som nasla, mate zaujem?

Áno mala by som záujemNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting