Jump to Navigation

Oblecenie po chlapcoch od narodenia BA-Karlova Ves

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobrý deň.
Chcela by som darovať veci na oblečenie po našich chlapcoch. Najradšej niekomu z okolia, komu by som postupne dávala veci, z ktorých vyrástli, občas aj hračky. Zatiaľ skôr novorodenecké oblečenie, pár vecí aj pre 3-4 ročného, čo nám dala kamarátka. Je tam aj babyvak (nosič pre bábätká).
Len osobný odber BA-Karlová Ves.
Ďakujem.

Darujem - ponúkam:

Komentáre

Prosím mala by som veľký zaujem

Dobrý deň. Viete si pre to prísť osobne?

Dobrý deň mala by som záujem v auguste sa nám má narodiť bábo lekári zatiaľ s menšou určitosťou povedali že to je chlapec ale uvidíme. Máte aj nejaké neutrálne?

Dobrý deň. Sú tam aj neutrálne veci. Môžete si pre to prísť osobne? Mate záujem aj o babyvak?

Dobry den. Mala by som zaujem o oblecenie . Jednej mamicke by to velmi pomohlo. Viem pre to prist osobne. DakujemNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Servis - Servis pre mamy, aby mohli aj inak fungovať, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu, Výnimočné deti - Poďme sa rozprávať o deťoch a o výnimočných deťoch.

Main menu 2

Dr. Radut Consulting