Jump to Navigation

oblecenie

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobrý deň chcela bý som pekne poprosiť ľudí z dobrým srdiečkom o pomoc rodine v hmotnej núdzí či už z oblečením ,drogerie,kuchynských pomôcok,škoských potrieb atd...sýnček má 11 rokov ,dcérký 5 a 3,,ja nosím veľkosť M,L ,,,manžel M,L ,,,veľmi bý ste nam pomohlý kedže som iba na materskéj a manžel nepracuje pretože je po operacii žalúdka,,,Dúfam že sa ešte najdu ľudia u ktorých sa najdu opotrebovane veci no nám bý to urobilo radosť hlavne deťom dakujem aj za prečitanie

Kto daruje?:

Komentáre

Poslala som Vam mail ohladne damskeho oblecenia M/L.

ano odpisala som dakujem

Dobrý deň,

rada by som Vám darovala dámske a pánske oblečenie. Ozvite sa na mail
Ďakujem!Naše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Servis - Servis pre mamy, aby mohli aj inak fungovať, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu, Výnimočné deti - Poďme sa rozprávať o deťoch a o výnimočných deťoch.

Main menu 2

Dr. Radut Consulting