Jump to Navigation

Drogéria, kozmetika, hygienické potreby

Neprehliadnite!

Ak váš inzerát už nie je aktuálny, vymažte ho prosím, tak, že kliknete na Upraviť a úplne dole na Odstrániť. Ak chcete niekomu, kto reagoval na váš inzerát poslať mail, kliknite na meno autora komentára, rozbalí sa vám nové riadkové menu a z neho si vyberte Kontakt. Ak chcete reagovať na inzerát v rubrike Darujte, postupujte rovnako, kliknite na meno autora inzerátu a z nového menu si vyberte Kontakt a pošlite mail.

Veci je možné len darovať, nie je možné predávať ani za symbolickú cenu.

Dobrý deň, darujem za poštovné, balné (na dobierku neposielam) vo výške 4€ rôzne kozmetické prípravky, ako vlasové gély, tužidlá, laky a pod. Tiež sprchové gély a iný drogistický tovar, ktorý nemám nafotený, nebudem fotiť, lebo stále niečo ubudne, pribudne. Fotka je príklad toho, čo mám, resp. čo rozdelím medzi viacerých záujemcov, nikomu naraz nepošlem všetko. Výrobky sú väčšinou po dobe trvanlivosti, ja ich nezužitkujem, niektoré už nepoužívam, preto posúvam ďalej.
Na jedno meno a adresu pošlem veci podľa vlastného uváženia a záujemcov si vyberiem. Ďakujem za rešpektovanie mojich podmienok.

Obrázok: 
Darujem - ponúkam:

Komentáre

Prosim vas kolko by bolo postovne dakujem

Podmienky sú uvedené v texte inzerátu.

Dobri den veľmi bi ste mi pomohli som slobodna mamicka a nemozem si dovolit kupit take veci z obchodu prosim dajte mi vediet dakujem môžete aj mailomNaše ďalšie projekty

Nanič mama - Ako zvládnuť deti, manžela, prácu a nezblázniť sa, Artmama - Šikovné žienky predstavte svoje dielka, Torty od mamy - Pochváľte sa, inšpirujte, objednajte si tortu,

Main menu 2

Dr. Radut Consulting